Pages Menu

Opublikowane przez w Lut 25, 2017 | 0 comments

Bielizna ogrzewająca – nie tylko dla narciarzy

Bielizna ogrzewająca – nie tylko dla narciarzy

Bielizna ogrzewającaPorządnie wykonana bielizna ogrzewająca zapewnia naprawdę wysoki komfort cieplny. Choć wydawać by się mogło, że taki asortyment jest przeznaczony przede wszystkim dla uprawiających sporty zimowe, to w rzeczywistości korzysta z niego znacznie więcej osób.

Bielizna ogrzewająca a sporty

W przypadku uprawiania sportów bielizna ogrzewająca ma za zadanie nie tylko zapewnić wysoki komfort cieplny oraz chronić przed wychłodzeniem się organizmu. Takie produkty muszą także oddychać – a zatem odprowadzać wilgoć od skóry.

Przykładem tego typu bielizny jest Thermo marki Brubeck. W tym wypadku można liczyć na idealne dopasowanie do ciała, które w żaden sposób nie będzie krępować ruchów – zarówno podczas jesiennego biegania, jak i jazdy na stoku w mroźny dzień. Jednocześnie ma ona właściwości antyalergiczne oraz bakteryjne, zapewniając przyjemne poczucie świeżości.

Idealne rozwiązanie na chłodne noce

Bardzo popularnym modelem termoaktywnej bielizny jest także seria Comfort Night. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej temperatury ciała podczas snu, a jednocześnie swobodne odprowadzenie wilgoci.

Powyższa bielizna została wykonana z miękkiego, bardzo przyjemnego w dotyku materiału. Oprócz tego ma ona konstrukcję bezszwową, a więc chroni przed różnego rodzaju obtarciami czy podrażnieniami skóry. Jeżeli chodzi o serię Comfort Night marki Brubeck – obejmuje ona zarówno koszulki, jak i spodnie.

Bielizna na każde warunki

Istnieje także wiele rodzajów bielizny termoaktywnej, którą można używać przez cały rok. W przypadku serii Active Wool oraz Extreme Wool ma się do czynienia z bielizną wykonaną z bawełny z owiec merynosów. Ten materiał doskonale chroni organizm przed wyziębieniem, a jednocześnie umożliwia oddychanie skóry.

Te modele są polecane przede wszystkim na niskie temperatury. Niezależnie od tego czy pracujemy w zimnym magazynie czy też na świeżym powietrzu podczas wielostopniowych mrozów – nie musi się to wiązać z wychładzaniem organizmu oraz przeziębieniami.

Bielizna ogrzewająca to produkt dla każdego. W przypadku asortymentu marki Brubeck można w bardzo wygodny sposób znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla różnych typów aktywności.

No votes yet.
Please wait...

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *