Pages Menu

Brubeck – co to za firma?

Marka BRUBECK jest liderem odzieży termoaktywnej w Polsce, jednak to nie wszystko, bowiem projektują z wytrzymałych i przyjemnych dla ciała, wyjątkowo wygodną odzież: sportową, outdoorową z linii ACTIVE, a także bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową z linii COMFORT. Już 10 lat wyspecjalizowani projektanci dbają o termoregulację naszego organizmu oraz ochronę ciała w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Sekretem każdej kolekcji jest nowoczesny design ubioru oraz stałe udoskonalanie najnowocześniejszymi technologiami z każdej możliwej dziedziny.

Brubeck idealnie rozumie osoby dla których aktywność to styl życia, dlatego dbają o Wasz codzienny komort i dobre samopoczucie!

Osobiście polecamy sklep sportowy PERECT Sport. Znajdziecie w nim wszystko czego potrzebować może każdy sportowiec. Posiadają zarówno sklep internetowy, jak i stacjonarny przy Al. Waszyngtona 41 w Warszawie. Jeżeli posiadacie pytania związane z zakupem mile widziany jest mail lub telefon, wyspecjalizowani pracownicy zrobią wszystko co w ich mocy, abyś był usatysfakcjonowany z zakupu.
Klikając TUTAJ znajdziecie się na stronie sklepu gdzie możecie obejrzeć wszystkie aktualnie dostępne ubrania i bieliznę Brubeck.

Motto marki to „BRUBECK – YOUR BODYGUARD”. Tym hasłem chcą zarówno przekazać czym się kierują oraz do jakich ludzi są zaadresowane ich kolekcje.  Każda kurtka, część ubioru, zarówno majtki, skarpetki czy też spodnie, są dla poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz w różnych porach roku i sytuacjach życiowych. Z nimi w każdej sytuacji będziesz bezpieczny. Kolejnym sekretem sportowej marki jest park maszynowy – pozwala znaleźć idealne rozwiązanie, dopasować w każdej kolekcji tak, aby był jak najbardziej funkcjonalny, dowolnie ukształtować dzianinę do indywidualnych potrzeb każdego sportowca.

Kilka ciekawostek:

  • Produkcja materiałów odbywa się w Polsce.
  • Brubeck z powodzeniem sprzedaje odzież w 16 krajach europejskich
  • Wspieramy osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości naszej odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.
  • Angażujemy się również w akcje społeczne i charytatywne.
No votes yet.
Please wait...