Pages Menu

Bielizna termiczna Brubeck – co to takiego?

Bielizna termicznaOkreślenia bielizna termiczna oraz termoaktywna stosuje się zamiennie. Czym charakteryzują się takie ubrania? W największym skrócie – wykorzystują one innowacyjne materiały oraz sposoby szycia, aby zapewnić jak największy komfort termiczny w każdych warunkach.

Z takich rozwiązań chętnie korzystają nie tylko profesjonalni sportowcy.

Dlaczego marka Brubeck?

Jeżeli ktoś myśli o bieliźnie termoaktywnej z najwyższej półki, zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą marki Brubeck. Firma ta od lat cieszy się doskonałymi opiniami w zakresie odzieży pierwszej warstwy dla osób ceniących sobie aktywny styl życia. Niezależnie od tego czy jedziemy na rowerze, biegamy czy też uprawiamy sporty zimowe w bardzo niskich temperaturach – zawsze można zapewnić sobie komfort termiczny.

Elastyczne materiały, strefy zwiększonej wentylacji w miejscach narażonych na pocenie się, włókna przystosowane do każdego typu aktywności – Brubeck od zawsze słynął z tego typu rozwiązań.

Bielizna termiczna – różne propozycje

Oczywiście bielizna termiczna kojarzy się przede wszystkim z koszulkami oraz spodniami. Zarówno podczas lekkiej aktywności (np. pracy na zimnym powietrzu) czy podczas uprawiania sportów, trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie ubrania pierwszej warstwy.

Zwykłe T-shirty bawełniane zupełnie nie radzą sobie z odprowadzaniem wilgoci podczas uprawiania intensywnej aktywności. Spocone plecy niemal automatycznie wiążą się z chodzeniem w mokrej odzieży. Natomiast w przypadku używania bielizny termicznej można liczyć na bardzo dobrą cyrkulację powietrza i odprowadzane wilgoci, która osadza się nie przy skórze – a na zewnętrznej stronie odzieży.

Jeżeli chodzi o spodnie termoaktywne – także w tym wypadku ma się do czynienia z czymś więcej niż klasyczne kalesony. Oprócz parametrów dotyczących oddychalności oraz przepuszczalności wilgoci, warto zwrócić uwagę na to, że taka bielizna jest bezszwowa – co zapobiega przed powstawaniem różnego rodzaju obtarć czy odparzeń na skórze. Natomiast stosowanie jonów srebra ma działanie bakteriostatyczne i zapewnia przyjemne poczucie świeżości.

Należy zwrócić uwagę, że bielizna termiczna marki Brubeck obejmuje także szereg innych propozycji. Warto przyjrzeć się termoaktywnym czapkom i rękawiczkom, które uchronią organizm przed utratą ciepła, a jednocześnie umożliwią odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry.

No votes yet.
Please wait...