Pages Menu

Bluza termoaktywna – idealna na chłodniejsze dni

Bluza termoaktywnaJeżeli planujemy trening w chłodniejsze dni, bardzo dobrym rozwiązaniem okazuje się bluza termoaktywna. Druga warstwa odzieży doskonale chroni przed wiatrem, a jednocześnie – dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów – pozwala na odprowadzanie ciepłego powietrza i wilgoci z powierzchni skóry.

Dlaczego stosować ubrania termoaktywne?

Bielizna termoaktywna marki Brubeck jest przystosowana do różnych zastosowań. Opracowany przez markę system klasyfikacji wysiłkowej pozwala na dobranie koszulki czy spodni do intensywności danej aktywności. Dzięki temu można sobie zapewnić komfort i oddychalność zarówno podczas snu, jak i uprawiania intensywnych sportów w warunkach ekstremalnego chłodu.

Bluza termoaktywna – czyli co?

Nie dziwi zatem, że w ofercie marki znaleźć można odzież zarówno pierwszej, jak i drugiej warstwy. Bluza termoaktywna będzie świetnym pomysłem podczas treningu przy zmiennej, wietrznej pogodzie.

Takie ubrania wyposażone są w membranę wiatroszczelną. Oznacza to, że taka bluza zapewni komfort nawet przy mocno niesprzyjających warunkach. Z kolei impregnacja uchroni przed przemoknięciem. Warto przyjrzeć się także innym elementom mającym wpływ na komfort podczas treningu. W strefach zwiększonej potliwości powinny znajdować się strefy wykonane z miękkiego materiału, który ograniczy pocenie się – np. pod pachami.

Wybierając bluzę termoaktywną – podobnie jak w przypadku całej bielizny sportowej – trzeba zwrócić uwagę, aby takie ubrania były idealnie dopasowane do ciała sportowca. Nie mogą one w żaden sposób ograniczać swobody ruchów. Z kolei zbyt luźne, niedopasowane ubrania mogą skutkować w pojawianiu się różnego rodzaju obtarć.

Warto zwrócić uwagę, że bluza termoaktywna bardzo często wyposażona jest w kieszenie, dzięki czemu można mieć przy sobie telefon, klucze czy też inne drobiazgi. Z kolei elementy odblaskowe na powierzchni sprawią, że jest się o wiele bardziej widocznym podczas uprawiania aktywności po zmroku.

Produkty marki Brubeck

Marka Brubeck cieszy się bardzo dużym uznaniem – zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalnych sportowców. Koszulki i spodnie tej marki pozwolą czuć się pewnie podczas nawet najbardziej niesprzyjających warunków. Warto pamiętać o tym, że większy komfort może przełożyć się na jak najlepsze osiągi podczas aktywności.

No votes yet.
Please wait...