Pages Menu

Brubeck Dry – bielizna termoaktywna na każde warunki

Brubeck DryJeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem bielizny termoaktywnej, najczęściej polecanym producentem tego typu ubrań jest Brubeck. Dry to kolekcja przeznaczona dla osób, które uprawiają sport przez cały rok – bez względu na aktualne warunki pogodowe.

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na tę kolekcję?

Brubeck Dry – idealna na okres przejściowy

Uprawianie sportów przy zmiennej pogodzie może być naprawdę sporym problemem. Zmiany temperatury i wilgotności powietrza skutkują większym poceniem się, a sporadyczne podmuchy zimnego wiatru mogą powodować nie tylko duży dyskomfort, ale także prowadzić do przeziębienia. Dlatego też – zamiast trenować w bawełnianym T-Shircie i spodenkach – warto decydować się na porządną bieliznę termoaktywną, która ma za zadanie zapewnić jak największy komfort termiczny.

Brubeck Dry to niezwykle uniwersalne koszulki i spodnie termoaktywne, które doskonale sprawdzają się podczas uprawiania sportów przez cały rok – zwłaszcza podczas okresów przejściowych. Dwie warstwy materiału zapewniają wentylację dla skóry, a jednocześnie odprowadzają wilgoć na zewnątrz bielizny. Tego typu ubrania także doskonale chronią przed utratą ciepła.

Wykonanie z troską o każdy szczegół

Bielizna Brubeck Dry – podobnie, jak inne kolekcje tej marki – została zaprojektowana w ten sposób, by w jak największym stopniu minimalizować ryzyko pojawienia się różnego rodzaju podrażnień. W sferach o zwiększonej potliwości zastosowano specjalne strefy wentylacyjne. Dzięki technologii bezszwowej, skóra chroniona jest przed pojawieniem się obtarć i podrażnień. Warto zwrócić uwagę, że zastosowane materiały mają właściwości bakteriostatyczne, w związku z czym zapewniają przyjemne poczucie świeżości nawet przy intensywnym wysiłku.

Inne kolekcje Brubeck

Oczywiście Dry to tylko przykład kolekcji marki Brubeck. W przypadku uprawiania sportów zimowych, trzeba zdecydować się na cieplejsze koszulki czy spodnie. W takim wypadku warto przyjrzeć się kolekcji Extreme Wool, która wykorzystuje naturalne oddychające właściwości wełny merynosów, a przy tym zapewnia doskonały komfort termiczny nawet przy dużych mrozach. Z kolei podczas treningu w ciepły dzień doskonale sprawdzą się produkty z serii 3D PRO, które zapewniają jak najlepsze odprowadzanie wilgoci – dzięki czemu można odczuć przyjemny efekt chłodzenia.

Brubeck Dry – czy inne kolekcje bielizny tej marki – sprawdzą się podczas uprawiania joggingu, kolarstwa czy też sportów zimowych. Warto zapoznać się z systemem klasyfikacji wysiłkowej, która pozwoli na jak najlepsze dobranie ubrań do uprawianych sportów.

No votes yet.
Please wait...