Pages Menu

Która ciepła bielizna jest najlepsza? Przegląd oferty Brubeck

Ciepła bieliznaDoskonale wiadomo, że ciepła bielizna to idealne rozwiązania podczas aktywności w chłodniejsze dni. Nakładanie na siebie wielu warstw standardowego ubrania powoduje pocenie oraz negatywnie wpływ na swobodę ruchów. Natomiast w przypadku bielizny marki Brubeck można liczyć na wysoki komfort cieplny, odprowadzanie wilgoci oraz przyjemne poczucie świeżości. Jak to możliwe?

Propozycje dla aktywnych

Ciepła bielizna marki Brubeck została zaprojektowana w ten sposób, aby sprawdzała się nawet w ekstremalnych warunkach. Tak będzie np. w przypadku serii Thermo. Dzięki zastosowaniu dwóch warstw materiału o unikalnej charakterystyce można zapewnić sobie utrzymanie ciepła przy skórze, przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci.

Warto zwrócić uwagę, że dzianina wyróżnia się dużą elastycznością, w związku z czym idealnie pasuje do ciała. Sprawia to, że nie ma mowy o żadnych ograniczeniach swobody ruchu. Natomiast dzięki stosowaniu stref siatkowych w miejscach zwiększonej potliwości można sobie zapewnić wyjątkowy komfort podczas uprawiania sportów.

Ciepła bielizna z wełny merynosów

Na szczególną uwagę zasłużyła sobie bielizna z kategorii Extreme Wool. Idealnie sprawdzi się ona nawet podczas wyjątkowo wysokich mrozów. Jak udało się to osiągnąć? Sekret tkwi w zastosowanym materiale.

Wełna merynosów – czyli odmiany owiec – jest wyjątkowo lekka, przyjemna w dotyku, a przy tym nie powoduje żadnych reakcji alergicznych. Tkaniny z takiej wełny wykorzystują jej naturalną termoaktywność – chłodzenie latem oraz grzanie zimą.

Opisywana kategoria bielizny świetnie wykorzystuje parametry takiego materiału, dzięki czemu organizm chroniony jest z jednej strony przed wyziębieniem, a z drugiej – przed przegrzaniem.

Akcesoria, o których warto pamiętać

Jednak ciepła bielizna – a konkretnie koszulki czy spodenki – to nie wszystko. Warto w tym miejscu pamiętać także o innych elementach garderoby. Czapki oraz rękawiczki pozwolą uniknąć niepotrzebnego wytracania temperatury.

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, że bielizna Brubeck jest bezszwowa w związku z czym chroni przed pojawianiem się podrażnień. Z kolei stosowane technologie bakteriostatyczne zabezpieczają przed pojawianiem się nieprzyjemnych zapachów, zapewniając przyjemne poczucie świeżości.

No votes yet.
Please wait...